Dövlət Komitəsi həssas təbəqədən olan ailələrə yardım aksiyasını davam etdirir
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi “Pasha Holding”-in dəstəyi ilə ərzaq yardımı aksiyasına başlayıb.
Aksiya çərçivəsində Komitə nəzdində fəaliyyət göstərən Şüvəlan, Zaqatala, Ağdam və Göygöl Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzləri tərəfindən aztəminatlı və risk qrupundan olan ailələrin yaşayış şəraiti və sosial vəziyyətinin qiymətləndirilməsi aparılaraq ərzaq yardımları çatdırılıb.
Qeyd edək ki, UADM tərəfindən hazırda 69 ailəyə ərzaq yardımı paylanılıb və bu aksiya digər rayonlarda da davam etdiriləcək.

The State Committee for Family, Women and Children Affairs continues to provide assistance to vulnerable families
3 September 2020
The State Committee for Family, Women and Children Affairs and its regional Child and Family Support Centers functioning under it, continue to provide assistance with the support of Pasha Holding.
Within the framework of the campaign, the Shuvelan, Zagatala, Agdam and Goygol Child and Family Support Centers provided food assistance to low-income families.
It should be noted that, 69 families were provided with food assistance by the Child and Family Support Centres.