Dövlət Komitəsinin sədr müavini vətəndaşları onlayn qəbul edəcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Sədaqət Qəhrəmanova 29 aprel 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Ağdam Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq və Bərdə və Ağcabədi rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 10:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Ağdam Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (əlaqə nömrəsi: 026 324 20 13) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (əlaqə nömrəsi: 012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

Deputy Chair of the State Committee for Family, Women and Children Affairs will meet citizens online
23 April 2021
Mrs. Sadagat Gahramanova, the Deputy Chair of the State Committee for Family, Women and Children Affairs will hold an online reception of citizens on April 29, 2021.
The online meeting with citizens will be organized at the Aghdam Child and Family Support Center and will consider applications, proposals and appeals of citizens from Barda and Agjabadi districts. The reception is scheduled for 10:00 to 13:00.
If you have additional questions, please contact the Aghdam Child and Family Support Center (contact number: 026 324 20 13) or Human resources and Clerical Department of the Committee (contact number: 012 498 00 92).