Dövlət Komitəsinin sədr müavini vətəndaşları onlayn qəbul edəcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Sədaqət Qəhrəmanova 29 aprel 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Ağdam Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq və Bərdə və Ağcabədi rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 10:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Ağdam Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (əlaqə nömrəsi: 026 324 20 13) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (əlaqə nömrəsi: 012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

Заместитель председателя Госкомитета проведет онлайн-прием граждан
Заместитель председателя Госкомитета по Проблемам Семьи, Женщин и Детей Садагат Гахраманова 29 апреля 2021 года проведет онлайн-прием граждан.
Онлайн-прием будет организован в Агдамском Центре Поддержки Детей и Семьи где будут рассматриваться заявления, предложения и обращения граждан Бардинского и Агджабадинского районов. Прием состоится с 10:00 до 13:00.
Если у вас есть дополнительные вопросы, вы можете обратиться в Агдамский Центр Поддержки Детей и Семьи (контактный номер: 026 324 20 13), а так же отдел кадров и делопроизводства Комитета (контактный номер: 012 498 00 92).