Vətəndaşların onlayn qəbulu keçiriləcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Aynur Sofiyeva 20 may 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Qəbələ Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq. Qəbulda Şəki və Oğuz rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 11:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Qəbələ Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (0242054429) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

An online reception of citizens will be held on May 20, 2021
Mrs. Aynur Sofiyeva, the Deputy Chair of the State Committee for Family, Women and Children Affairs will hold an online reception of citizens on May 20, 2021.
The online reception will be held at the Gabala Child and Family Support Center. The reception will consider applications, proposals and appeals of citizens from Sheki and Oguz regions. The reception is scheduled for 11:00 to 13:00.
If you have additional questions, please contact the Gabala Child and Family Support Center (0242054429) or the  Human Resources and Clerical Department of the Committee (012 498 00 92).