Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzlərində “Güvənli Gələcək” adlı sosial layihə çərçivəsində təlimlər keçirilib
17 dekabr 2021
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin nəzdində fəaliyyət göstərən Zaqatala, Goranboy və İsmayıllı UADM-lərdə “GİD CSR Consulting” şirkətinin təmsil etdiyi “Стоп Угроза” uşaqlar və valideynlər üçün beynəlxalq təhlükəsizlik məktəbi çərçivəsində 6 yaşdan 14 yaşa kimi olan uşaqlar üçün “5 saniyə ərzində oğrulardan necə xilas olmaq olar?” və “Bullinqə son!” mövzuları üzrə təlimlər keçirilib.
Qeyd edək ki, “PAŞA Holding” və onun sığorta müəssisəsi olan “PAŞA Sığorta”nın dəstəyi ilə reallaşdırılan layihənin başlıca məqsədi paytaxt və bölgələrdə fəaliyyət göstərən uşaq evləri, qadın və uşaq sığınacaqları, aztəminatlı ailələrin uşaqları üçün təhlükəsizlik üzrə təlimlərin həyata keçirilməsi və maarifləndirmə işlərinin aparılmasıdır.

В Центрах поддержки детей и семьи проводились Тренинги в рамках социального проекта «Безопасное будущее»
17 декабря 2021
В Загатальском, Геранбойском и Исмаиллинском центрах действующих при Государственном комитете по проблемам семьи, женщин и детей в рамках Международной школы для детей и родителей «Stop Threat» проводились Тренинги для детей от 6 до 14 лет по следующим темам «5 Как избавиться от воров за секунды? » и "Конец буллингу!":
Следует отметить, что основной целью проекта, реализуемого при поддержке PASHA Holding и его страховой компании PASHA Insurance, является проведение тренингов по технике безопасности и информационных мероприятий для детских домов, женских и детских приютов, детей из малообеспеченных семей.