15 dekabr tarixində növbəti “açıq qapı” günü keçiriləcək
Azərbaycan Respublikasının Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən mütəmadi olaraq “açıq qapı” günləri keçirilir.
“Açıq qapı” günlərinin keçirilməsində əsas məqsəd psixoloq, hüquqşünas və sosial işçilərin iştirakı ilə problemlərin həll olunmasında vətəndaşlara peşəkar dəstəyin göstərilməsi, ailələrin maarifləndirilməsidir.
Növbəti “açıq qapı” günü Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin nəzdindəki Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzlərinin, eləcə də Qadın və İcma Resurs Mərkəzlərinin fəaliyyət göstərdiyi rayonlarda, 15 dekabr 2022-ci il tarixdə, saat 10.00-17.00-da keçiriləcəkdir.

Следующий «день открытых дверей» состоится 15 декабря
Государственный комитет по проблемам семьи, женщин и детей Азербайджанской Республики регулярно проводит дни открытых дверей.
Основной целью дней открытых дверей является оказание профессиональной поддержки гражданам в решении проблем с участием психологов, юристов и социальных работников, а также просветительская работа с семьями.
Очередной «день открытых дверей» пройдет 15 декабря 2022 года с 10.00 до 17.00 в регионах, где действуют Центры поддержки детей и семьи и Женские и общественные ресурсные центры при Государственном комитете по проблемам семьи, женщин и детей.